Skip Navigation

Finding ambition in a contact centre

At Armatis-lc, you’re in for a surprise

Enjoying yourself in a contact centre

Finding freedom in a contact centre

Konsultant Telefoniczny K/M

, śląsk - poland Contrat à durée déterminée As soon as possible Débutant 2018-121
Description of the mission

ZAKRES ZADAŃ: · kontakt ze stałymi Klientami, · przedłużanie umów, · personalizacja oferty zgodnie z preferencjami Klientów, · inicjowanie i aktywne kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami, · realizacja wyznaczanych celów projektowych.

Profile

Oczekujemy: · dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin – 40 h w tygodniu, · zapału do pracy i chęci rozwoju, · komunikatywność oraz umiejętność, nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi ·umiejętności obsługi komputera.

The 5 steps of recruitment

01
Applications

Are received through this careers website, e-mail or mail

02
Pre-screen phone interview

With one of our recruiters

03
Motivational interview

On the day of the interview, we’ll also take you to visit the contact center

04
Validation interview

With the HR Director or another member of the leadership team

05
Training session

Before you join the team and start your new job!